Účetnictví Sedláčková

S úsměvem jde i účetnictví lépe

Odjakživa mám ráda čísla a řád, takže vybrat si tu správnou profesi pro mě nebylo nic těžkého. Už od roku 2007 pomáhám firmám a živnostníkům s jejich účetnictvím jako externí účetní. I po těch letech mi tahle práce stále přináší radost a bez ohledu na složitost případu ji vždy dělám s nadšením.

Baví mě totiž hledat řešení problémů, které mohou ostatním připadat na první pohled neřešitelné. Za svou profesní kariéru jsem prošla pestrou škálou různých oborů – od lékařství a stavebnictví přes maloobchod, e-shopy, spolky až po cestovní ruch. Získala jsem díky tomu bohaté zkušenosti a přesvědčila jsem sama sebe i klienty, že pro mě nic není překážkou.

Nejvíce se specializuji na obor veterinárního lékařství, ve kterém se skvěle orientuji díky dlouhodobé praxi právě v tomto odvětví. Pomáhám ale také začínajícím podnikatelům prostřednictvím konzultací. Více o tom, co vše vám mohu nabídnout, najdete v sekci Služby.

Vím, že pro mnoho lidí je účetnictví složité a často nepřehledné, proto vám nabízím ochotný a přátelský přístup. Rychlou komunikaci beru jako samozřejmost. Pokud potřebujete s účetnictvím pomoci, nemusíte už na nic čekat a rovnou se na mě obraťte. Ráda vám se vším pomůžu. Kontakt na mě najdete tady.

Kateřina Sedláčková

Vaše účetní